DF1B-8S-2.5R
Hirose, DF1B Female Connector Housing, 2.5mm Pitch, 8 Way, 1 Row, Корпус разъема
Проводные клеммы и зажимы 2.5MM SINGLE ROW SKT 8P HOUSING
2.5 mm pitch Connector for Discrete Wire ConnectionNew insulation Displacement and Crimping IdeasPotting Header AvailableBroad Variations
Производитель: Hirose Connector
Длина
20мм
Материал Корпуса
Полиамид
Количество Рядов
1
Серия
DF1B
Кол-во контактов
8
Род
Female
Шаг
2.5мм