PESD3V3L2BT.215
Защитный диод PESD3V3L2BT.215
Защитный диод - Примечание: ESD DIODE, 26V, SOT-23; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:3.3V; Clamping Voltage Vc Max:26V; Peak Pulse Current Ippm:15A; Diode Case Style:SOT-23; No. of Pins:3 ;RoHS Compliant: Yes