RER125-19/12N
Нагнетатели RER125-19/12N
Нагнетательный вентилятор , серия RER125DC, Моторизированные Лопасти, 12 В DC, DC (Постоянный Ток)
Нагнетатели Impeller/138x35mm 12VDC, 64.7CFM, Ball
The RER125-19/12N is a 12VDC Centrifugal Compact Fan with speed signal, ball bearing and wire leaded power connection. Glass fibre-reinforced plastic impeller. Right direction of rotation looking at rotor, axial intake, centrifugal exhaust direction of air flow with single strands 22AWG, TR 64, backward-curved impeller. The DC axial compact fan is suitable for high air performance with moderate pressure build-up. The flow of air through the fan blades is parallel to the rotation axis.
  • 2650RPM Speed rating
  • 4.6W Rated power
  • -30 to 60°C Maximum ambient temperature range
  • Protected against reverse polarity and locking
  • Electronic blocking and overload protection
Области применения
ОВКВ
Производитель: ebm-papst
Номер по каталогу производителя
RER125-19/12N
Линейка Продукции
Серия RER125DC
Напряжение Питания
12В DC
Класс Мощности
4.5Вт
Глубина Внешней Части
35мм
Тип Тока
DC (Постоянный Ток)
Размер Рамы Вентилятора
125мм